Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ledio Arapaj - Harresa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harresa".
3. Video është e këngës "Harresa", por nuk këndohet nga Ledio Arapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ledio Arapaj - Harresa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013

Komente

Asnjë Koment

30/11/2013

2013-11-30T19:52:44+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Harresa" kënduar nga Ledio Arapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Peppermint. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kurrë më parë nuk kam pasur nevojë
Kështu si tash diçka të harroj
M'duhet të t'harroj prej sonte ty
Largomu nga mendja, t'jetoj si i ri

Ti shpirtin tim ma helmove
Jetën time ma ndalove

Ishe aq e dashur sa dëshiroja t'përpija
T'gjitha që i kishim, i dije e i dija
U bëmë shkëmb i vetëm për shekuj i fortë
Nuk e di qfarë reshi që na ndau në copë

Mua më solli në këtë shkretëtirë
E ti u zhduke diku n'errësirë

Bridge:
Për një pike ujë sot unë kam shumë etje
Askend se kam afër të ma zbusë këtë gjendje
Shpirtin tim të tharë vetëm ti e ngopë
Se një tjetër ti nuk ekziston në këtë botë

Solo Guitar

Kurrë më shumë nuk kam pasur nevojë
Të të kem pranë, të vazhdoj të jetojMë Shumë Këngë Nga Ledio Arapaj:


Komente mbi këtë këngë