A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledion Sveçla

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ledion Sveçla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2014, Ledion Sveçla & Fiona Sveçla marrin pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "E Dua Muzikën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Blinor Bega

Arian Selmani

Art Abrashi

Emin Aliu

Fatlum Ukelli

Xhaxhi Piktori

Diellon Mustafa

Donat Prelvukaj

Yllnor Kurti

Nderim Sadriu


Tags: Ledion Sveçla, Ledion Sveqla, Ledion Svecla

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019