A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - TTZ


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  171

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/10/2017

2017-10-15T11:58:13

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Lyrics:

Ledri Vula

Video Production:

Supercut


Un s'shaj me nan, une gjuj me nine
Dy zogj me 1 gur, Einstein
Me dy spanjolle une hajn
So photoshop po design
All me, all me, all me, all mine
All me, all me, all me, all mine
Nejen e qojna deri n'skaj
Fly high deri n'five in the morning i majna n'ajr
Dy ora n'dy dur double time
Jom lodh tu jetu double life
Vula so emen po o lajm
E kthej skenen en crime

[Chorus]
Tona t'zeza, tona t'zeza
Sonte me ekip, tona t'zeza
Si me lujt shah, tu bo poteza
Neja s'ja nis pa mu, une i kom celsat
Tona tona tona tona tona t'zeza
Tona tona tona tona tona t'zeza
Tona tona tona tona tona t'zeza
Neja s'ja nis pa mu, une i kom celsat

Me and money just t'veshun zi kejt si ninja
S’rri n’butik swagin fincher
Louboutin s'jon iriça
Thirrum king kta jon kingja
Sum afrohen as me incha
Jon tu fol krejt si snitcha
T'jepi shkoll, I'm the teacher
Okay pak, djalo shiqo
Hon e don ky djali ndriqon
I'm the one, take a picture
Edhe punch njejt si Klitschko
Edhe jom njejt si Klitschko
Ama m'shkon emri Richard
Rruges jom getting richer
Po sem gjon si dilingjer, tu bo

[Chorus]
Tona t'zeza, tona t'zeza
Sonte me ekip, tona t'zeza
Si me lujt shah, tu bo poteza
Neja s'ja nis pa mu, une i kom celsat
Tona tona tona tona tona t'zeza
Tona tona tona tona tona t'zeza
Tona tona tona tona tona t'zeza
Neja s'ja nis pa mu, une i kom celsat


Lyrics submited by Adren   imbebee-Cards (10)

U krijua nga Aziri 2018-05-10 13:03:51
Edhe punch njejt si Klitschko
Edhe jom njejt si Klitschko
Ama m'shkon emri Richard
Rruges jom getting richer
Po sem gjon si dilingjer, tu bo
2017-11-08 15:02:51
Neja s'ja nis pa mu, une i kom celsat
2017-10-31 14:42:19
Thirrum king kta jon kingja
Sum afrohen as me incha
2017-10-25 21:59:56
Dy ora n'dy dur double time
Jom lodh tu jetu double life
Vula so emen po o lajm
E kthej skenen en crime
2017-10-21 18:08:06
Vula so emen po o lajm
E kthej skenen en crime
2017-10-20 17:36:06
So photoshop po design
All me, all me, all me, all mine
2017-10-18 14:46:16
Un s'shaj me nan une gjuj me nine,
dy zogj me 1 gur,ajnshtajn
me dy spanjolle,une hajn
so fotoshop po dizajn
2017-10-17 15:43:02
thirrum king kta jon kingja
sum afrohen as me incha
jon tu fol krejt si snitcha
tjepi shkoll,i'm the teacher
okay pak hajde shiqo,
hon e don ky djali ndriqon
i'm the one,take a picture
U krijua nga ANI 2017-10-17 14:29:04
tona tona tona tona tona tzezat
tona tona tona tona tona tzezat
tona tona tona tona tona tzezat
neja sja nis pa mu une i kom qelsat
2017-10-15 19:09:02
Dy ora n'dy durt double time
Jom lodh tu jetu doble life

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019