A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Legjenda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Legjenda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Janar 2007, Legjenda publikon videoklipin "Armata E Kosoves"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Xhema Aka Jemayli

Bessi

Rron KRZ

Bigg V

F-Tim

Oran G

Niku

Danny Boy

Agon Nimani


Tags: Legjenda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019