Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lejla Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Lejla Xhaferi është një këngëtare e njohur. Krahes shkolles fillore ka vijuar mesim ne shkollen e muzikes ne Tetove ne paralelet e ulta kater vjecare ku e ka perzgjedhur drejtimin e instrumental gjegjesisht viloncelon. Me vone ka regjistruar shkollen e mesme te muzikes ne te njejten shkolle dhe me mbarimin e shkolles se mesme, u regjistrua ne fakulltetin e arteve, drejtimi mui muzikes ne viloncel ne universitetin e Tetoves. Ka qene aktive ne lloj manifestimesh qysh si femij ne shkolle dhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mia Morina

Nora Bekteshi

Persa

Fjolla Shala

Irsa Qosja

Besiana Shkodra

Dorina Xerxa

Viona Shabani

Kristina Vreshti

Sadie Zharki

Tags: Lejla Xhaferi, Lejla Xhaferri, Leila Xhaferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet