Lekë Dedvukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  14
Lekë Dedvukaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Artur Matia

Adem Barbullushi

Viktor Paloka

Lirim Hoxha

Tonin Uldedaj

Xhelal Juka

Prek Mrishaj

Elderin Dekaj

Petrit Gjini

Zamir Jakupi


Tags: Lekë Dedvukaj

Krijo Një Kartolinë