Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lekë Dedvukaj - Vajzë Me Zemer Guri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Sa e gjat o eshte kjo dit
Kur larg meje je moj cik
E un rri vetem e t'pres
Pa ty dua, dua te vdes

Ti je vajz me zemer guri
Per mu nuk mendon
A e shkreta imja zemer
Vetem ty te don

Ditet kalojn nji nga nji
Ti ka kthehesh ma nuk je
E un rri vetem e t'pres
Pa ty dua, dua te vdes

Ti je vajz me zemer guri
Per mu nuk mendon
A e shkreta imja zemer
Vetem ty te don

Kalojn dit e koha shkon
Ndoshta ti as s'me kujton
E un rri vetem e t'pres
Pa ty dua, dua te vdes

Ti je vajz me zemer guri
Per mu nuk mendon
A e shkreta imja zemer
Vetem ty te don


Ky tekst u dërgua nga  filloreta

Lekë Dedvukaj - Vajzë Me Zemer Guri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzë Me Zemer Guri".
3. Video është e këngës "Vajzë Me Zemer Guri", por nuk këndohet nga Lekë Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lekë Dedvukaj:


Komente 0