Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leke Dedvukaj - Asht Nji Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2Eshte ni bylbyl ne fshatin tone per ni vash
AI kendon..

Eshte ni bylbyl ne fshatin tone per ni vash AI kendon..

O te Burimi do ta pres sa ti shoh dy syte e zez..

O te Burimi do ta pres sa ti shoh dy syte e zez..

Kno bylbyl I fushave bashk me kenge te vashave se kendon lendinave prane e prane kodrinave

Kno bylbyl I fushave bashk me kenge te vashave se kendon lendinave prane e prane kodrinave

Oo ky bylbyli ka ni hall per kete vash AI ka shume mall

Oo ky bylbyli ka ni hall per kete vash AI ka shume mall


Ky tekst u dërgua nga Granit lugici

Leke Dedvukaj - Asht Nji Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asht Nji Bilbil".
3. Video është e këngës "Asht Nji Bilbil", por nuk këndohet nga Leke Dedvukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lekë Dedvukaj:


Komente 0