Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lekë Duhoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Lekë Duhoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentSkenderbeu Trim Legjendar


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hasan Kçiqi

Naim Krasniqi (Rapsod)

Ali Grabovci

Fran Vorfi

Daim Zeqiri

Nikoll Demaj

Zef Doçi

Brahim Osaj

Taulant Gashi

Shkëlzen Morina

Tags: Lekë Duhoni, Leke Duhani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet