A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lek Plepi

Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  40
  • Origin:
  • Dukagjin 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lek Plepi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Edhe pse u rrit ne nje mjedis qe nuk krijonte kushte te favorshme per te realizuar endrrat, ai e mbajti gjalle endrren per t'u bere i famshem. Ai deshironte te njihej nga te gjithe, duke mos i interesuar si dhe pse. Ndryshe nga te gjithe bashkemoshataret e tij, ne vitin 2005 ai shkoi ushtar me deshire dhe i la te gjithe pa mend kur hyri te dega ushtarake ne Shkoder, ku edhe pse te gjithe kundershtonin se nuk kishte arritur moshen, ai vazhdonte te...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Skerdi

Nehat Istrefi

Don Arbas

Klejvis Saliaj

Gent Bushpepa

Lazy

Luiz Ejlli

Eleminimi

Erjon Korini

Endrit Shani


Tags: Lek Plepi, Leke Plepi

Lek Plepi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019