A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 53
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Leka is a popular singer. Se fundmi ka realizuar pese duete me kengetarin nga Kumanova Ismet Behxheti, Drita Musliun dhe Afrim Muqiqin. Ai jeton ne Prishtine se bashku me bashkeshorten dhe dy femijet e tij. Disa ng kenget e tij me te njohura jane: 01.Dashuri e gabuar 02.Ende te dua 03.Naten e mire 04.Lamtumire 05.Emrin tim ne zemer e mbaj 06.Hija e dites 07.Per ty 08.Hape Zemren 09.Ti ske faj 10.Do te pres 11.Dua te vdes 12.Ah Gabova 13.Vuajtje shum vuajt...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agim Gerguri

Shkumbin Kryeziu

Dardan Shkreli

Niman Mushkolaj

Florent Nushi

Fehmi Kastrati

Miftar Meta

Aziz Dervishi

Bexhet Jagodini

Hidaver Osmani


Tags: Leka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019