Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leke Toma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Leke Toma është një këngëtar i njohur. Pas “talentit” të pakrahasueshëm shqiptar, Lekë Plepi, i cili për një vit e më shumë ishte hit nëpër Facebook, tani është zbuluar edhe një “talent” tjetër me emrin Leke. Kësaj radhe është Lekë Toma i cili këndon një këngë dashurie. Kënga quhet “Nuk ta fal” dhe është lansuar me videoklip në më 4 gusht 2013....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Pikado

Arber Elezi

Elvis Tenko

Qamil Elezi

Rapp Dogg

Arjan Effecti

Shemi (Shemsi Bytyqi)

N-Ec A.K

Gzim Roci

Mc Mitrovicali

Tags: Leke Toma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet