Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lekssi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Gramsh 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
Lekssi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Montano

O.D

Aldo Musaku

Dommy

Mary X

Enemy

Flory

Bad Marley

Alby

Shonak

Tags: Lekssi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet