Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Mjekiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
BIOGRAFIA: Lendita Mjekiqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 16 Janar 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Sjemi Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku. Më datë 23 Shtator 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Dy Gabime". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sirije Gagica

Mihrije Lestrani

Silvana Xhemali

Elira Shala

Blerina Dibra

Bukurie Zogaj

Selvete Bajrami

Irena Ciceri

Dilja

Shpresa Veselaj

Tags: Lendita Mjekiqi, Lindita Mjekiqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet