Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Selimi - Sot Ose Nesër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

S’mund të jetoj nëse buzët e tua nuk i puth nga dy-tri herë
ndoshta s’beson por çdo pesë minuta për Ty malli po më merr
s’mund të jetoj nëse zërin e ëmbël s’ta ndëgjoj çdo ditë çdo natë
ti je i vetmi dhe i vërteti lumja unë që të kam nafakë.

Sot ose nesër do ta them
mjaft kemi pritur shpirti jem
më mirë është me lidhë martesë
se me nejt për faqe t’zezë.

Herën e fundit kur u takuam diçka të premtova unë
tërë dashurinë që në zemër e kemi s’e kem njet me zgjat ma shumë
S’mund të jetoj nëse zërin e ëmbël s’ta ndëgjoj çdo ditë çdo natë
Ti je i vetmi dhe i vërteti lumja unë që të kam nafakë.

Sot ose nesër do ta them
Mjaft kemi pritur shpirti jem
Më mirë është me lidhë martesë
se me nejt për faqe t’zezë.
Ref. X2
Sot ose nesër do ta them
Mjaft kemi pritur shpirti jem
Më mirë është me lidhë martesë
se me nejt për faqe t’zezë.


Lendita Selimi - Sot Ose Nesër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sot Ose Nesër".
3. Video është e këngës "Sot Ose Nesër", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lendita Selimi:


Komente 0