Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lendita Selimi - Pi Raki
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Raki".
3. Video është e këngës "Pi Raki", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lendita Selimi - Pi Raki Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2020

2020-06-01T18:02:19+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pi Raki" kënduar nga Lendita Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Haki Halimi - Pi Raki

Ne vetmi kendoj nga halli
Kur per ty moj me ka marr
malli ne ket mbremje plot
mall e merzi

Pi raki e kendoj per ty
Ne tym duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem por te gjith ket e din
tash e dine krejt e din se me mungon ti
Pi raki e kendoj per ty
ne duhanit dhimbjet po i shkrij
Jo pse me dhem te gjithe ket e din
tash e din e krejt e din se me mungon ti

Valton Krasniqi - Pi Raki

ne vetmi kendoj nga halli kur per ty moj me ka marr malli ne ket mbremje plot me mall e merzi

pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith e din ti se di ti se di se me mungon ti pi raki dhe kendoj per ty pi duhanit dhimbjet po i shkri un te them te gjith po e din ti se tash e di se me mungon tiiiiiiiii

Mr.Leutrimi - Pi Raki

Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

Pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj n'dry se pa ty jeta nuk vazhdon ooo ku shkove tii ooo ....

oooo pi raki menoj menoj per ty shoh fustanin n mendje te mbaj oj rii se pa ty ,pa ty s'jetoj
oooo se ku shkove ooo pi raki menoj menoj per ty se ku shkove n mendje te mbaj n dry se pa ty , pa ty s'jetoj ooo ku shkove aaa ovovovo

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë