Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendrit Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Lendrit Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2012, Lendrit Krasniqi publikon albumin "Live 2012". Më datë 14 Shkurt 2020, Lendrit Krasniqi publikon videoklipin "Sa Kohe Te Pres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2012 (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sead Asllani

Arif Murati

Bujar Berisha

Sokol Koçi

Andi Mezini

Ali Gërguri

Astrit Halitaj

Agron Pefqeli

Avni Mehmeti

Fadil Aziri

Tags: Lendrit Krasniqi, Lendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet