Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  33
 • Emri i Vërtetë:
 • Leni Porja
 • Vendlindja:
 • Burrel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Lenny është një këngëtar. Hapat e tij te pare ne muzike i kishte ne kompetitcioni e talentevete rinj 'nje sken per ty' ne vitin 2014 ku u vlersua me vendin e trete. Në Janar 2015, Lenny merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Never Back Down". Më datë 9 Mars 2018, Lenny publikon videoklipin "God Damn It". Teksti u shkrua nga vetë Lenny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Return Aga's

Genci Nelku

Leddie Malik

Gzai

Noldi

Mc Man

Kg Man

Emiljano Lekaj

Francezi

Pandeli Frroku

Tags: Lenny, Leni Porja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet