Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 11 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lensi Gega është një shkrimtar i vogël. Ai banon ne Rreshen dhe i pelqen lenda e Matematikes, por kur ka kohe te lire shruan poezi.Ai meson ne shkollen "Pashko Vasa" Rreshen....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Markelino Harizaj

Arsen Kurtashi

Eljo Canka

Shkumbin Dulaj

Sarafin Grulaj

Olti Dedinca

Hysen Lushtaku

Albrim Isufi

Enis Haziri

Lorik Dulla

Tags: Lensi Gega


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet