Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lent Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3893
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
BIOGRAFIA: Lent Bajrami është një këngëtar i njohur. Lent Bajrami i njohur në pubikë me nofkën LENTI. Lenti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Muzika Popullore dhe LIVE Muzikë Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme në pamundësi që të vazhdoië tutje duke patur parasysh kushtet e shkollimit. Lidhur me muzikën Lenti filloi të këndojë që në moshën e re....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Life Soldier

Valon Buquku

Driton Obertinca

Ergin Brahimi

Acidi

Astrit Bejta

Napoleon

Ron Rexhi

Toni

Papushi

Tags: Lent Bajrami, Lenti


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet