Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
 • Vendlindja:
 • Suharek 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Leo është një këngëtar. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Leo". Leotrim Gashi (LEO) aktualisht jeton dhe vepron ne Zvicer dhe ka pak qe ka filluar te merret me muzike, por e ka gjetur veten shume mire dhe shume shpejt. Leo ka publikuar edhe albumin e tij te pare me titull "JAM ILAQ". Më datë 27 Dhjetor 2007, Leo publikon videoklipin "Edhe 100 Vjet...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjebraili

Plit

El-One

Philipsx Tell'em

Koda

Siller Banioz

Ridi

Liliros

Ag-Beatzz

Blackhell

Tags: Leo, Leo, Leotrim Gashi, Leutrim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet