{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Leo është një këngëtar. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Leo". Më datë 27 Dhjetor 2007, Leo publikon videoklipin "Edhe 100 Vjet". Në Dhjetor 2008, Leo merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Jam Ilaq". Në Nëntor 2009, Leo merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "T'zezat Tua". Në Dhjetor 2009, Leo merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0