A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Leo - T'zezat Tua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2009

2009-11-24T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 3


të kam dashur
këtë e din
që të gjitha t'i kam falur
me t'vërtetë
nuk më ka dalur
e unë prita
me dashuri ti ma kthen
ndonjëherë

REF:
t'zezat tua
jo nuk paskan fund
asnjëherë
e mira nuk u duk
po q'faj pati zemra ime
që e theve ti përherë

të besova
buzët tua unë i putha
u pendova shumë shpejt
zemra jote
me kilometra duket e zezë
tash të njoha
e pabesë

REF:
t'zezat tua
jo nuk paskan fund
asnjëherë
e mira nuk u duk
po q'faj pati zemra ime
që e theve ti përherë


Ky tekst u dërgua nga Lë
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019