A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Leonard Troci
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Leon është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Leonard Troci, i njohur me emrin e artit si Leon, ka lindur në Tirane dhe me origjine nga Dibra. Leon ka nisur aktivitetin e tij ne muzik qe ne moshe te re. Ne klas te 5-te shkroi tekstet e para rrep dhe incizoi kenget e para. Qe ne ate moshe u vrejt talenti i tij ne letersi pasi ai kishte shkruar shume poezi dhe nje nder to ishte dhe poezia per nenen e cila u lexua para shkolles ne ate kohe, viti 2008. Pas disa viteve ai u perjashtua 3 her nga s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teson

Jointinjo

Çartani

Olsi Bylyku

Marin TnT

Liil Craizy

DurimKid

Master-L

Sacrifice

Lindy


Tags: Leon, Leo Troci, Leonard Troci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019