Leon Sejdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Leon Sejdiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 30 Maj 2018, Leon Sejdiu publikon videoklipin "Nje Dashni". Më datë 1 Maj 2019, Leon Sejdiu publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Ademi

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Leutrim Llozani

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Alban Bala

Shpend Kerleshi (Pena)

Erjadi

Bekim Ademaj


Tags: Leon Sejdiu

Krijo Një Kartolinë