Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leon Zaskoku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leon Zaskoku është një këngëtar. Këngëtari nga Ferizaj, Leon, ka publikuar këngën me video-tekst në YouTube. “Faje” titullohet kënga, e cila është realizuar në bashkëpunim me Elda Qalajn. Driton Kamenica është kujdesur për incizimin, miksimin dhe masterizimin. Tekstin e ka shkruar vet Leon, kur instrumentali është realizuar nga BeatsbySV. Për realizimin e video-tekstit është angazhuar Besmik Rekaj Kënga është me tematikë dashurie. Më datë 11 Qershor 2015, Leon publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kasamo

E-Mc Intro

Poku

Addi Pllana

Niti

Katilirrebel

Arjan Lekaj

Ardy

Captious Kidi

Lindi Sahiti

Tags: Leon Zaskoku, Leon


Komente mbi këtë artist