Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leon - Karma (Feat. Sergi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse1: Leon

Krejt na kan pa dor per dore
Po sonte n'qytet jom ka eci n vetmi
Ma coptove zemren kur ma more
Vec kujtimet kan met en memory

Tash e gjen veten nven tem smundesh mu majt
Ndhom e myllun tu flejt me lot en sy
Sado qe je pendu koven e ki shum tu kajt
Ska kuptim me ngjit dicka qe e ke thy

Se ti mke lon nkohen ma tvshtir
Logjikoje vet mir ki bo a thu
Se ti vet em ki thon kurr me ty nuk jom shtir
Tkom desht po tash mo nuk tdu

Si un dikur nkujtime zhytet kur dehet
Bota me rrota thon karma I kthehet
Per ty me lot nsy lash dashnin e vjeter
Qashtu mle mu per ta dhe aj ty per nji tjeter


Ref...
Leon: 1x
Sen I komplikum karma,T’vret ma shum se arma
Ajo sem fal mu un sta fali ty,As ti ate nuk e fal mo
Sergi: 2x
Sen I komplikum karma,T’vret ma shum se arma
Ajo sem fal mu un sta fali ty,As ti ate nuk e fal mo

Verse 2 : Leon
Ta thevi zemren si ti mu temen
Dyt I kena na emrat e nemun
Femen magjike lash ty me tbo temen
Tash nuk du me tpa as me t thirr n emen

E kisha se kom mo E desha se du mo
Ishim po sjena mo ouuu no
E kishe se ke mo E deshe se do mo
Ishit po sjeni mo ouuu no

Bota me rrota thon
Dielli nxe nisoj per teton
Kur ti bon dom dikuj qe t don
Edhe ti njejt qashtu e meriton

Life is a bi**h koha t kallxon
Kur ti qan ajo me tjetrin gzon
Edhe ty njejt qashtu ta bon
Tash du me tpyt a mkupton?


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/11/2016


Më Shumë Këngë Nga Leon:


Komente 0


Leon - Karma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karma".
3. Video është e këngës "Karma", por nuk këndohet nga Leon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.