Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonardo Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Leonardo Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Tetor 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Mi Amor". Më datë 4 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Te Kerkoj Akoma". Teksti i këngës u shkrua nga Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH. Më datë 30 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Pronto". Më datë 22 Maj 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Habibi". Më datë 18 Tetor 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Hayat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Morina

Isak

Frenkli Vjero

Andi Qereti

Agon Latifi

Arian Gollopeni

Mevlud Rahimaj

Rod

John Tilio

Lory B

Tags: Leonardo Gashi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet