Leonardo Gashi (Leo)
Leonardo Gashi (Leo)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Leonardo Gashi (Leo) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Leonardo Gashi (Leo) eshte nje artist nga Elbasani, i cili ka filluar karrieren e tij shum i vogel dhe vazhdon ende sot te kendoje. Më datë 16 Mars 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Hit E Bojm". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Amarildo Arifi, ndërsa tekstin e shkroi Dritan Shtylla. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH. Më datë 4 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Te Kerkoj Akoma". Teksti i këngës ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0