Leonardo Gashi (Leo)
Leonardo Gashi (Leo)
Leonardo Gashi (Leo)
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Leonardo Gashi (Leo) është këngëtar. Leonardo Gashi (Leo) eshte nje artist nga Elbasani, i cili ka filluar karrieren e tij shum i vogel dhe vazhdon ende sot te kendoje.

Më datë 16 Mars 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Hit E Bojm". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Amarildo Arifi, ndërsa tekstin e shkroi Dritan Shtylla. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 4 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Te Kerkoj Akoma". Teksti i këngës u shkrua nga Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Kenga me e re "Dashuri E Vertet", e publikuar ne 11 Tetor 2022, e shkruar serisht Nga Gers Alia u be hit per shume te rinj dhe te reja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0