Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonida Marjakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Leonida Marjakaj është një këngëtare e njohur. Leonida Marjakaj eshte nje nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, të cilën të gjithë do të donin ta kishin në dasmën e tyre, falë zërit të saj. Ajo eshte e martuar ne Gjakove dhe motivohet cdo ditë nga dy fëmijët, Ilirjana 9 vjeçare dhe Kevinin 7 vjeçar, dhe bashkëshorti i saj muzikanti, Martin Marjakaj. Tani jeton ne Zvicer me gjithe familjen e saj. Ka marrur pjese ne shume festivale, koncerte dhe neper dasma shqiptare. Ka realiz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Leonida Marjakaj, Leonita Marjakaj

Komente 1