Leonidha Apostoli (Pari)
Leonidha Apostoli (Pari)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Leonidha ApostoliBiografia

BIOGRAFIA: Leonidha Apostoli (Pari) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Prill 2018, Leonidha Apostoli (Pari) publikon videoklipin "Shpirti Do Tju Ndris Ne Driten E Henes". Më datë 14 Shtator 2023, Leonidha Apostoli (Pari) publikon videoklipin "Nuk Them Dot Se Ku Fle", në bashkëpunim me Drita Qejvanin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Leonidha Apostoli (Pari), teksa për arranzhimin u kujdes Bledi Telha. Videoklipi u prodhua nga kompania Cinefocus GT....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0