Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Ademaj

Nuk ka akoma asnjë votë

Leonora Ademaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dionita Islamaj

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Edona Hajdini

Shpresa Jetullahu

Ezo Menic

Valmira Ramadani (Vali)

Sanije Behrami

Ardiana Dili

Elida Daci-Gashi

Tags: Leonora Ademaj


Komente mbi këtë artist