Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Ajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Leonora Ajdari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Qershor 2012, Leonora Ajdari publikon videoklipin "Botë E Ligë". Në Maj 2013, Leonora Ajdari merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Koha Le Te Flase". Më datë 21 Dhjetor 2013, Leonora Ajdari publikon videoklipin "Une Dhe Ti". Videoklipi u prodhua nga Power Production. Në Maj 2014, Leonora Ajdari merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Misteri". Më datë 20 Maj 2017, Leonora Ajdari publikon videoklipin "Gjëneza". Më datë 12 Mars...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Liridona Sinani (Dona)

Juna Manaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Blerina Osaj

Genta Xhaferi

Erisa Dragoshi

Anisa Dervina

Kristine Elezaj

Kristela Gjoka

Albina Jakupi

Tags: Leonora Ajdari, Leonora Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet