TEKSTESHQIP

Leonora Ajdari
Une Dhe Ti
Lyrics

Heshtja po me shqeteson,
pres qe te vish ne perqafim
nje puthje e jotja sa me mungon
ne kte rrugic me shi,
2x
na ish dikur un edhe ti
dhe nuk donim asgje tjeter
jetuam ne per ne te dy
foleja ish stacioni vjeter
e tani treni po kalon
e nuk ndalon,nuk e besoj se
do kaloj edhe nje tjeter
e sa her dielli do qe te agon
un do tpres te stacioni i vjeter..

e tani treni po kalon
e nuk ndalon,nuk e besoj se
do kaloj edhe nje tjeter
e sa her dielli do qe te agon
un do t`pres te stacioni i vjeter..

DËRGOI:
INFO
Më datë 21 Dhjetor 2013, Leonora Ajdari publikon videoklipin "Une Dhe Ti". Videoklipi u prodhua nga Power Production.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200