Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonora Bahiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 42 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Leonora Bahiti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Leonora Bahiti njihet ne Kosove nga Kanalet tona Televizive ne RTV21, KTV, RTK dhe First Channel. Ka te kryer shkollen fillore te muzikes ne instruentin e kantos ne piano ne Maqedoni si dhe fakultetine e arteve te muzikes ne Tetove. Leonora u shkollua muzikalisht ne moshen 15-vjecare kur ajo kishte talent menjehere pas kesaj ajo filloi prezantimet e para ne kanalet televizive ne Alsat-M. Nis ne korin e femijeve kur ishte vetem 8 vjec e gjysem, po...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareHarroje Puthjen Time


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aurora Ndoj

Valbona Xeka

Ganimete Abazi (Ganja)

Leonora Poloska

Azra

Besiana Mehmedi

Sherife Sherifi

Drita Musliu

Saranda Imeri

Alma Gashi

Tags: Leonora Bahiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet