Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leonora Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Leonora Hasani është një këngëtare. Leonora Hasani, është një artiste e re nga Prishtina në skenen tone dhe për momentin gjindet në Zvicër duke punuar, për projekte të reja. Më datë 22 Prill 2015, Leonora Hasani publikon videoklipin "Adresa E Vjeter", me muzikë & arazhman nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Abaz Selmani si dhe video nga EMFCreative. Pas suksesit te kenges se pare "Adrese e vjeter", më datë 22 Shkurt 2016 kengetarja ka realizuar kengen me te re "Trendafi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerta Kosova

Donna

Ganimete Ajdari

Rema Canolli

Linda Hyseni

Iliriana Sahiti

Arbenita Arifi

Eranda Bytyqi

Besa Mullaavda

Violeta Rexhepagiqi

Tags: Leonora Hasani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet