A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Leonora Jakupi - Greatest Hits: Dilema

Leonora Jakupi - Egersira Qe Vret (1997)

Leonora Jakupi - Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte) (2001)

Leonora Jakupi - Sahara (2002)

Leonora Jakupi - Kaperolle (2002)

Leonora Jakupi - Krejt Ndryshe (2003)

Leonora Jakupi - Hite Te Zgjedhura (2004)

Leonora Jakupi - Leonora (2005)

Leonora Jakupi - Zemra Te Kerkon (2006)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019