Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

Auu...ay-ay-ay-ay
Ha-ha...
Ay-ay-ay-ay!

E embel ish per mu
hera par kur t'kam taku
fitova s'lejova syve tu
s'ju besoova.

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot une jam
qe pra syve ty s'te kaam.

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe.e.e
ai ai ai ai wooowooo

Cdo femre te njejta fjal
mashtrus je i papar
mendon se me mahi
perfiton cdo bukuuuri ii

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot un jam
qe pra syve ty ste kaaam

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
eueueueueueueueee

ooo uuuwo
aaaj aaaj uuu uuujaa huuua

[2x]
Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ai ai ai ai wooowow;)


Ky tekst u dërgua nga Suada

Leonora Poloska - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0