Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Poloska - Fati Im Nuk Ishe Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im Nuk Ishe Ti".
3. Video është e këngës "Fati Im Nuk Ishe Ti", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Poloska - Fati Im Nuk Ishe Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Do Të Digjësh"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2005

2005-12-03T06:30:22+00:00Thrras nga zemra po bertas
por askush nuk degjon
n'vete e kam nje mall
qe askush se kupton

Ti qe ishe ne shpirtin tim
ket keng po ta dhuroj
edhe pse pran nuk te kam
fytyren tende e kerkoj

ref:2x
Fati im nuk ishe ti
e keqja t'mori ne rini
thon e shkruar paska qen
e shkruar

Plag qe nuk sherohen leht
ne mua ti ke len
ma bere pa te drejt
ike pa te then

Ti qe ishe ne shpirtin tim
ket keng po ta dhuroj
edhe pse pran nuk te kam
fytyren tende e kerkoj

ref:4x
Fati im nuk ishe ti
e keqja t'mori ne rini
thon e shkruar paska qen
e shkruar


Ky tekst u dërgua nga baby_girl
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet