Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Poloska - I Pa Njohur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Njohur".
3. Video është e këngës "I Pa Njohur", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Poloska - I Pa Njohur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Shkrihet Loti"

Komente

Asnjë Koment

08/05/2010

2010-05-08T08:50:11+00:00

Shum pranvera kam kaluar, nje e mallkuar qoft
kur mendova se dashuroja, jo me doli vetem loj
edhe nëse ndonjëher per mua ti qan
dije se nuk ka lot qe gabimet ty ti lan

(1X)
I panjohur mbete per mua
fati sdeshi neve t'na bashkoj
zemrat tone nau thyen
tjetrin tash un dashuroj
i pa njohur mbete per mua
fati sdeshi neve t'na bashkoj
i panjohur mbete per mua
tjetrin tash un dashuroj

Shum e lumtur un po ndjehem tjetrin qe e dashuroj
eshte i vetmi n`zemren time, qdo gje njet ma dhuron
edhe nese ndojeher per mua ti qan
dije nuk ka lot qe gabimet ty ti lan

(3X)
I panjohur mbete per mua
fati sdeshi neve t'na bashkoj
zemrat tone nau thyen
tjetrin tash un dashuroj
i pa njohur mbete per mua
fati sdeshi neve t'na bashkoj
i panjohur mbete per mua
tjetrin tash un dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Suada
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet