Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Mos Më Thuaj Jo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

çdo derë u mbyll
S’kam ku të shkoj
Hallin tim kujt t’ja tregoj
Dhimbje pa fund sot për ty kam
Që kur më le jetime unë jam
REF:2
Mos thuaj jo
Se s’do të shohë
Edhe njëher ti kthehu
S’mund të pranoj se te kam humb
Te lutem kthehu
Mos thuaj jo
Se vetëm ëndrra s’më mjafton të jem me tyyy

Kujtime plot
Me lot i qaj
E çdo gëzim
Kaloj me vaj
Dhimbje pa fund
Sot për ty kam që kur me le jetime unë jam
REF:3
Mos thuaj jo
Se sdo të shoh
Edhe njeher ti kthehu
S’mund të pranoj se te kam humb
Të lutem kthehu
Mos thuaj jo
Se vetëm ëndrra s’më mjafton të jem me tyyyy


Ky tekst u dërgua nga Xxx


Nuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Poloska - Mos Më Thuaj Jo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Më Thuaj Jo".
3. Video është e këngës "Mos Më Thuaj Jo", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0