Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Shpresa E Ardhmërisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

ditet e erta na tmerruan
krismat e tmersheme si rufe
shpresen per jeten tuajj
ndjenjat dhe shpresat su larguan

ti je e vetmja gje qe nuk vyshket e vetmja ender qe nuk tretet
ti je shpresa e ardhmerise
flake e zjar e lirisee

ref:(2x)
nen yjet e qiellit
nen terin e zii
kerkoj rezet e diellit
qe tme kthehet shpresa perseri

ti je e vetmja gje qe nuk vyshket e vetmja ender qe nuk tretet
ti je shpresa e ardhmerise
fjake,zjar e lirisee

ku je o qiell shpres e fort
shpresa e flakte e shpirtit tim
largoj eresiren qe mallkoj
sjelll driten e dashurisee

ref(3x)
nen yjet e qiellit
nen terin e zii
kerkoj rezet e diellit
qe tme kthehet shpresa perseri


Ky tekst u dërgua nga Banna

Leonora Poloska - Shpresa E Ardhmërisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpresa E Ardhmërisë".
3. Video është e këngës "Shpresa E Ardhmërisë", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0