Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Go Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Go" kënduar nga Leonora Poloska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kelly Clarkson - Go

Breathe in, breathe out
Restless waitin' for anything
Tension is thick in the air
Are you gonna lead or follow me?

Full speed, turn up the overdrive
Makes me feel glad that I'm alive
It's time we finally made our move
So come on, come on, come on now!

Let's go, let's jump right in
Scream into the wind
Feed the fire within
I can't ignore this burnin' in my soul
Come on baby let's go!
We might fall fast
We might fall hard
But I can take it, I need to know
So come on baby go (go, go!)

Fever, in my eye
Starts racing back and forth in my mind
I feel emotions rush through me
Stirring such passion inside of me

Are we regressing or taking flight
I'd rather be laughing than just stay quiet
It's time to make a move
It's time, we've nothing to lose
So come on, come on, come on now!

Let's go, let's jump right in
Scream into the wind
Feed the fire within
I can't ignore this burnin' in my soul
Come on baby let's go
We might fall fast
We might fall hard
But I can take it, I need to know
So come on baby go

No one to stand in our way
And nothing's holding us back
Doesn't matter what they say
It's just you and me
I'm so glad it turns out what I didn't know and I was too scared to show,
Lose control of my soul
C'mon now!

Let's go, let's jump right in
Scream into the wind
Feed the fire within
I can't ignore this burnin' in my soul
Come on baby let's go
We might fall fast
We might fall hard
But I can take it, I need to know
So come on baby go

Breathe in, breathe out (Go!)
Breathe in, (Go!)
Breathe out
(Breathe out, breathe out)

Avril Lavigne - Go

[chorus]
I want you to go away,
I hate you now and I shall forever,
Go,go,I hate you,
Why you gotta step up,step up,
And tell me I'm wrong to hate you,
Ya know what boy?
My thoughts are never gonna change bout you,
So why you still going for me?
Haven't you noticed yet,
There's a thing I said,'go',
And ya know,cuz its goes,and so will you,

Just try to step up one more time,
You'll get it good,get it good right back,
Watch and wait I'll tell you off,
Not with any words,
No,no,no,no,no,
So listen up,this is goin' great,
Why you gotta step in and tell me it aint too late,
I'm like whoa!who would still go for somebody,
Who's already messed you up,You askin for it again,
And I ain't afraid,
No I'm not,

[chorus]
I want you to go,
Just causin' more trouble as you flow,
Not gonna happen to me again,
Boy,there's no way,that I'll fall for you again,cause I'll go,
Go outta my mind,
Go completely crazy,
If you don't think I will just think again,
No way that I'll put up with this,
I'll let you go,
From my mind,
Go straight on,and continue with my life
Just go,and forget about you,
I don't need you,
No,no
Watch and wait,you'll go crazy,
Without seein' me,
Just go!

You'll see me in whole different way,
Not talkin' to you,I have nothing to say,
Nothing at all,
You're the cause of all my pain,
And I say to myself,
'Girl you went crazy before,
I won't let you go crazy again,again,'
Why is this day goin' so slow,
Come on,what's that saign?
Oh yeah,
You'll never forget me,even if its the last thing you do!
(You,you,you,you,you,)
Just go,
Why should I love you again,
You should have stood up,taken chances,
No moredancin for me,
With the limit gone,
Go,go,go,go,go,go!


Publikimi: 20/08/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko VasilkovskiMë Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0


Leonora Poloska - Go
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Go".
3. Video është e këngës "Go", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.