Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Mos U Largo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne endrrat e mia je si fytyr e harruar,
me dukesh i trembur,
por nuk je i huaj
sa qenke tretur,
te lutem mos vuaj
gjej rrugen e kthimit
ti jap fund enderrimit


ref:
te lutem eja mos vajto
dhe zemren ma afro por jo
mos u largo
enderren per ty e enderroj
ne faqe lot leshoj si e humbur
jeten e jetoj..


Ky tekst u dërgua nga Prani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Leonora Poloska - Mos U Largo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Largo".
3. Video është e këngës "Mos U Largo", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0