TEKSTESHQIP

Leonora Poloska
Harroji
Lyrics

Vetem per ate djal qe ma dogji zemren zjarr zgjohu ne vetmi ouou...S'te duhet mos besim eja behu miku im do te sheroj em puthje do te afroj..
(reff)
Harroji te gjitha ty harroji zemren do ta fali vetem ty oououo...harroji kujtimet ty harroji zemren do ta fali ououo vetem ty vetem ty vetem tyy..
Ty me tregon se cka te mundon cdo her ne heshtje me shikon nuk edi se cfar mendon me ndihmo te te kuptoj s'te duhet mos besim eja behu miku im do te sheroj me puthje do te afroj oouooo.....
(reff)
Harroji te gjitha ty harroji zemren do ta fali vetem ty oououo...harroji kujtimet ty harroji zemren do ta fali ououo vetem ty vetem ty vetem tyy..
Zgjova rrugen e vetmis humba shijen e dashuris me fjal te embla do te afroj me puthje tlumtura do te sheroj zgjove rrugen e vetmis humbe shijen e dashuris ououou
(reff)
Harroji te gjitha ty harroji zemren do ta fali vetem ty oououo...harroji kujtimet ty harroji zemren do ta fali ououo vetem ty vetem ty vetem tyy..(2 her)

DËRGOI:
INFO
Komponimi dhe okestracioni është përshtatur nga Ocko Vasilkovski, teksa kënga është një krijim me tekst nga vetë këngëtarja.