TEKSTESHQIP

Leonora Poloska
Mos U Largo
Lyrics

Ne endrrat e mia je si fytyr e harruar,
me dukesh i trembur,
por nuk je i huaj
sa qenke tretur,
te lutem mos vuaj
gjej rrugen e kthimit
ti jap fund enderrimit


ref:
te lutem eja mos vajto
dhe zemren ma afro por jo
mos u largo
enderren per ty e enderroj
ne faqe lot leshoj si e humbur
jeten e jetoj..

DËRGOI: