Leotrim Zejnullahu
Leotrim Zejnullahu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Leotrim Zejnullahu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Leotrim është diplomuar në Universitetin e Tetovës dega Art Muzikor, por eksperiencat muzikore i ka filluar që në moshë të vogël. Që prej vitit 2010 si anëtar i shoqërisë kulturore artistike Xheladin Zeqiri (Tetovë) ka interpretuar në shtete të ndryshme si Turqia, Bullgaria, Bosnja etj. Pjesëmarrës në "X factor Albania" ku u rendit në vendin e 6-të nga 12 finalistë. Aktiv në skenën e muzikës duke interpretuar në evenimente të ndryshme; koncerte, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0