Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leotrim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
 • Vendlindja:
 • Skënderaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Leotrim Gashi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Leotrim Gashi jeton në Skenderaj. Ka qenë pjesmarrës në festivalin e madh "Gjeniu i Vogel" në Tirane në vitin 2006 ku është emruar në 5-shen më të mirë të finalistë-ve dhe ka fituar çmimin e RTV 21. Pas kësaj ka qenë në pushim fazor "motacion" deri në vitin 2009 ku dhe filloi karieren e tij si i rritur. Leonora Jakupi postoi një foto në Instagram me këngëtarin Leotrim Gashi. Leonora tha se ka shumë respekt për këtë këngëtar. Në vitin 2006, Leo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finalist në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Beqiri

Arbnor Berisha

Besnik Gjakova

Butrint Rashiti

Argeton Dervishi

Ylber Aliu

Arlind Gjyshinca

Korab Jetishi

Gent Fatali

Tiki

Tags: Leotrim Gashi, Leo


Komente mbi këtë artist