A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leutrim Llozani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Leutrim Llozani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 26 Tetor 2017, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Gabimi". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në vitin 2017, Leutrim & Leunora publikojnë albumin "Live 2017". Më datë 23 Nëntor 2018, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Me Premto"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Leunora Llozanit

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpend Kerleshi (Pena)

Valon Selimi

Lindi Mehmeti

Artan Rexha

Bekim Ademaj

Labinot Ademi

Fatmir Kryeziu

Bestrim Sadikaj (Besi)

Urim Gashi

Alban Bala


Tags: Leutrim Llozani, Leotrim Llozani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019