TEKSTESHQIP

Leutrim & Leunora Llozani
Me Premto
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Premto" kënduar nga Leutrim & Leunora Llozani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky krijim muzikor erdhi i finalizuar në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar këndshëm me një videoklip, i cili u publikua më 23 Nëntor 2018.